درباره مهرجاب

وب سایت مهر جاب در تاریخ 1394/03/03 راه اندازی شد.

افراد جویای کار، در صورت وجود مکانی برای اطلاع از شرایط استخدام، رشته های مورد نیاز، زمان، مکان ثبت نام و سایر موارد، می‌توانند شانس خود را جهت برخورداری از یک شغل مناسب امتحان کنند.

ما نیز همانند بسیاری از بازدید کنندگان مهر جاب، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل جستجوی یک شغل و یا جذب نیرو در شکل سنتی را تجربه کرده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن در بازار کار، امری بس پر دغدغه، زمان بر و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مشکل بیکاری در کشور بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که این پایگاه مجازی را راه اندازی نمائیم.

مهر جاب با ساده سازی و اطلاع رسانی، شما را یاری می کند تا به شغل و یا نیروی مناسب دسترسی داشته باشید.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در این فرآیند دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آنها را به آدرس info[at]mehrjob.com ارسال و یا از قسمت ارتباط با ما اقدام نمائید.


ذکر نکات زیر درباره وب سایت مهرجاب و استفاده از آن ضروری است:

  • مهر جاب تولید کننده اگهی و اخبار نمی باشد، بلکه اخبار و آگهی ها را از جراید، نیازمندی ها، خبرگزاری ها و سایت های مراکز دولتی و خصوصی، جمع آوری و نشر می نماید.
  • مهر جاب تنها خدمات اطلاع رسانی و آگهی ارائه می نماید و به هیچ عنوان کاریابی نیست. برای استفاده از خدمات کاریابی و مشاوره شغلی به کاریابی های مجاز کشور مراجعه نمائید
  • مهر جاب به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی ها و اخبار استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم، خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده هوشیار باشند.